TŁO do zdjęć Girlanda wisząca KWIATY różowe złoto

24h

112,48 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Chcecie urządzić przyjaciółce niezwykły wieczór panieński? Postawcie na stylowe dekoracje! Ścianka lub tło z wiszących kwiatków w mieniącym się kolorze różowego złota nada blichtru każdej przestrzeni, a przyszła panna młoda będzie zachwycona

Opis:
  • Stylowa dekoracja, którą można wykorzystać na wiele sposobów podczas imprezy panieńskiej. Girlanda składa się z wiszących w równych rządkach kwiatków. Każdy z nich mieni się w kolorze lustrzanego różowego złota. Dzięki temu nawet mały podmuch wiatru będzie wprawiać w ruch tę zwiewną dekorację. 
  • Kwiatki tworzą pokaźnej wielkości ściankę, którą można zawiesić za przyszłą panną młodą lub umieścić w miejscu, które zaaranżujecie do robienia pamiątkowych zdjęć z imprezy.
Zastosowanie:
  • Ścianka, którą tworzą wiszące girlandy z drobnych kwiatków w kolorze różowego złota, idealnie nadaje się jako element dekoracji na wieczór panieński. Kolor rose gold to od kilku sezonów najmodniejszy imprezowy kolor! Doskonale komponujące się dodatki w tym, mieniącym się odcieniu stworzą niesamowitą atmosferę. Ścianka kwiatków za przyszłą panną młodą będzie pięknym i stylowym tłem.
  • Girlanda w lustrzanej barwie, która będzie odbijała światło, doda blasku przestrzeni. Kwiaty w kolorze różowego złota to również stylowa ścianka, która sprawdzi się jako tło do zdjęć. Fotki z imprezy panieńskiej wyjdą zjawiskowo przy wykorzystaniu różnych elementów dekoracyjnych.
Wymiary:
  •  szerokość ok. 100 cm, długość ok. 210 cm.

Produkty powiązane