KURTYNA błyszcząca Różowe Złoto

24h

20,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Super gadżet, który zamieni każdą przestrzeń w prawdziwe studio nagrań lub dyskotekę. Tło z kurtyny, która mieni się w kolorze różowego złota to niezbędny element dekoracji na wieczór panieński.

Opis:
  • Długa na 2,5 metra i szeroka prawie na metr kurtyna, którą tworzą pocięte pasy. Połyskuje w metalicznym kolorze, dając ciekawy efekt wizualny.
  • Kurtyna ze względu na swoje rozmiary może być przymocowana do ściany, jak i podwieszona, zaczepiona do sufitu. Wtedy wówczas będzie swobodnie pracowała pod wpływem powietrza.
Zastosowanie:
  • Kurtyna w modnym kolorze rose gold to dekoracja, która idealnie nadaje się na wieczór panieński. Można ją wykorzystać na wiele ciekawych sposobów. W zależności od tego, jak dużą powierzchnię chcecie nią udekorować, możecie wykorzystać jedną lub więcej.
  • Błyszcząca kurtyna doskonale posłuży jako tło do miejsca przy stole, gdzie ma zasiąść najważniejsza uczestniczka imprezy, czyli panna młoda. Powieszona za jej plecami będzie wybornym tłem do odświętnego wyglądu królowej imprezy.
  • Różowa złota powierzchnia z paskami to również idealne tło do robienia zdjęć. Jeśli organizujecie imprezę w domu, to koniecznie zadbajcie o kącik do zdjęć. Do tego przyda się kurtyna oraz śmieszne gadżety do sesji. Zdjęcia z panieńskiego wyjdą niczym robione w foto budce.
Wymiary:
  • 90 cm x 250 cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: