NAPIS drewniany Razem Lepiej dekoracja ślubna 40cm

24h

49,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Drewniany napis Razem Lepiej. Stylowa dekoracja z drewna w jasnym kolorze. Nowoczesna ozdoba, która wspaniale podkreśli rodzinny charakter uroczystości ślubnej i czar bycia razem. Ważny element weselnej aranżacji.

Urocza ozdoba w kształcie koła, znajdująca zastosowanie podczas dekorowania sali weselnej. Obręcz i napis wykonane są z drewna, dlatego są ekologiczne. Wewnątrz znajduje się napis Razem Lepiej oraz urocza ornamentowa dekoracja w kształcie listków i serduszka. Ta drewniana ozdoba na ślub przyciąga wzrok i zachwyca gości, a przy tym jest ekologiczna. Dekoracja ślubna przyciągająca uwagę gości.

Piękny napis umieszczony w obręczy to praktyczna dekoracja ślubna. Ta drewniana ozdoba na ślub może być wykorzystana w kościele, służyć do ozdobienia stołu weselnego, ściany za miejscem przeznaczonym dla Młodej Pary lub jako tło dla pamiątkowych zdjęć i filmów z wesela. Można ją położyć na stole albo powiesić na ozdobnym sznureczku lub tasiemce. Dekoracja bardzo uniwersalna, może przydać się także na innych uroczystościach. Pięknie podkreśli miłą atmosferę na przyjęciu z okazji Rocznicy Ślubu lub spotkaniu grupy przyjaciół. 

Wymiary:
  • średnica 40 cm

Produkty powiązane