TOPPER dekoracyjny na tort z napisem ROCZNICA ŚLUBU

24h

35,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Tort to wypiek, który pojawia się jako główny deser nie tylko na weselu. Nie może go zabraknąć również na przyjęciu z okazji rocznicy śluby. Ten drobiazg uczyni rocznicowy wypiek naprawdę uroczystym.

Opis:
 • Tradycyjna dekoracja, która podkreśli uroczysty charakter tortu. Wykonany z drewna, o jasnym, naturalnym kolorze napis Rocznica Ślubu dopełnia serce.
 • Topper składa się z dwóch słów, które są umieszczone jedno pod drugim. Spoiwem łączącym te dwa słowa, jest wysoki na dwie linijki tekstu kontur serca, który sprawia, że napis wygląda naprawdę ozdobnie.
 • Aby dekorację można było umieścić łatwo na torcie, jest ona zakończona dwoma patyczkami, z zaostrzonymi końcami. Dzięki temu topper można umieścić w łatwy sposób i bez ryzyka uszkodzenia wierzchniej części ciasta, jak i dekoracji, które mogą się tam znajdować.
Zastosowanie:
 • Topper na tort z napisem Rocznica ślubu cudownie wyeksponuje okazję, na jaką spotkacie się w tym rodzinnym gronie. Drewniany, naturalny kolor przypasuje do każdego wypieku, bez względu na jego wielkości oraz kształt.
 • Małżonkowie będą rozczuleni widokiem uroczystego wypieku, który powstał specjalnie na ich rocznicę ślubu. Bez względu na datę i rocznicę, dekoracja pasuje zarówno dla młodzieńców, jak i nieco starszym stażem małżeństw.
 • Topper, który łatwo jest umieścić w torcie, równie łatwo jest go usunąć. Wystarczy wyciągnąć napis i delektować się każdym kawałkiem pysznego ciasta.
 • Drewniany napis Rocznica Ślubu zakończony serduszkiem prezentuje się uroczo, a zarazem romantycznie. Wykonany z najwyższej jakości materiału oraz nowoczesną technologią jest gładki i skrupulatnie wykonany. Dlatego, każdy nawet najmniejszy szczegół jest precyzyjnie wykonany i tak właśnie się prezentuje.
 • Warto nadmienić, że chwila, w której oczy wszystkich gości skierowane są na tort i osoby, na których cześć powstał, będzie obfitowała w robienie zdjęć z każdej strony. Jest to uroczysty moment, w którym małżonkowie wspólnie zdmuchują świeczki i rozdzielają pomiędzy gości kawałki ciasta. Topper z napisem rocznica ślubu będzie dekoracją, która uzupełni scenerię na zdjęciach z chwili podania ciasta. Tort z ozdobnym wieczkiem przywoła wspomnienia z wesela, gdy wszyscy doczekali się wreszcie głównego deseru.
 • Uniwersalny topper na tort to wygodne i praktyczne rozwiązanie, aby na rocznie ślubu okazjonalnie udekorować wypiek. Bez znaczenia czy będzie to wyrób cukierniczy, czy domowej roboty babeczki, topper można na wiele sposobów wkomponować w słodkim poczęstunku.
Wymiary:
 • 18 cm x 19 cm,
 • szerokość między patyczkami: ok. 8,5 cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: