CZEKOLADKA podziękowanie dla gości weselnych Dziękujemy

24h

1,89 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 12

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Czekoladka w ozdobnym opakowaniu z napisem Dziękujemy to słodki upominek, który ucieszy każdego gościa. Na pewno docenią jej pyszny smak, a także piękne opakowanie, które zawsze można zostawić sobie na pamiątkę. Wszak będzie przywoływać naprawdę miłe wspomnienia.

Opis:
  • Czekoladka, słodki upominek dla gości zachwyca gustownym i nader eleganckim opakowaniem. Otóż czekoladowy znajduje się w złotym papierku, który wpisuje się w stylistykę glamour. Rzecz jasna złoty kolor odnosi się także do bogactwa, a Wy zapewne czujecie się bogaci, wszak macie siebie, a to najważniejsze.
  • Na opakowaniu znajduje się jeszcze etykieta. Jest ona bardzo dekoracyjna. Widnieje na niej grafika w stylu boho, którą wzbogaca girlanda z gwiazd. Na samym środku umieścimy zaś napis „dziękujemy”, który wykonany jest dekoracyjnym fontem przypominającym pismo ręczne. Dzięki temu czekoladka z napisem dziękujemy, nabiera jeszcze bardziej osobistego charakteru.
Zastosowanie:
  • Czekoladka będzie dobrym i smacznym podziękowaniem za przybycie na Wasz ślub i wesele. Ten słodki upominek można umieścić obok każdego nakrycia. Dzięki temu stanie się też świetną dekoracją stołu. Ale można także czekoladki włożyć do przystrojonego kosza i umieścić obok księgi pamiątkowej. Goście wpisując życzenia czy anegdoty, będą mogli poczęstować się kosteczką z belgijskiej czekolady. Podziękowanie mogą także zabrać do domu. Na pewno taki poczęstunek zachwyci też najmłodszych uczestników zabawy, którzy z chęcią będą sięgali do kosza, by zajadać słodkości. Także nowożeńcy powinni zjeść na szczęście taką czekoladkę czy to na przyjęciu, czy to już w domu, wspominając jeden z najszczęśliwszych dni w życiu.
Wymiary:
  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm, grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g.
WAŻNE:
  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%
  • składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, aromat: wanilina, masa kakaowa min. 35%.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: