TRENDY: Kolekcja Ślubna Only Love

Nasza najnowsza Kolekcja Ślubna Only Love to odświeżenie klasycznych dekoracji w kolorystyce biało-złotej. Połączenie znane od dawna, ale w nowym wydaniu z naturalnymi dodatkami zachwyca na nowo!

Przy tworzeniu kolekcji inspirowaliśmy się klasycznymi dekoracjami na ślub i wesele w biało-złotej kolorystyce. Niezwykle eleganckie połączenie tych barw przełamaliśmy naturalnymi, roślinnymi aranżacjami, które idealnie wpasowują się w aktualne trendy. To propozycja dla Par, które cenią sobie klasyczną elegancję, ale w odświeżonym wydaniu. Białe tła dekorowane metalicznymi, złotymi napisami "Love" idealnie pasują na uroczystość pełną miłości, jaką jest ślub i wesele. W kolekcji znajdziecie wszystkie elementy niezbędne do stworzenia zachwycającej całości. Księga gości, pudełko na obrączki, pudło na telegramy to tylko niektóre z dekoracji niezbędnych na ślubie. Cała aranżacja w stylu Only Love zachwyci Waszych gości i zapadnie im w pamięć na wiele lat.

Zapraszamy do sprawdzenia naszego najnowszego TrendBOOK'a, w którym czeka na Was odświeżona propozycja klasycznych dekoracji! :-)

Wszystkie dekoracje i dodatki z Kolekcji Ślubnej Only Love można znaleźć w sklepie [tutaj]

Składowe powyższych inspiracji (kliknij w nazwę, by przejść do produktu):

1. Czekoladka podziękowanie dla gości

2. Bileciki podzięowanie dla gości 

3. Bombonierka podziękowanie dla gości

4. Bukiet Panny Młodej, źródło: inspiracje Pinterest

5. Tort weselny, źródło: inspiracje Pinterest

6. Sala weselna, źródło: inspiracje Pinterest

7. Talerzyk ceramiczny na obrączki

8. Kolekcja Ślubna Only Love

9. Podziękowanie w pudełku drewnianym dla Świadkowej

10. Kubki podziękowanie dla Rodziców w skrzyneczce

11. Księga gości weselnych