TRENDY: Kolekcja Ślubna Wedding

Nasza najnowsza Kolekcja Ślubna Wedding to nowoczesna i oryginalna propozycja dla lubiących się wyróżniać. Mocny motyw graficzny w biało-czarne pasy to klasyczny wzór, który został przez nas przełamany ciemnoróżowymi kwiatami i złotymi dodatkami.

Przy tworzeniu kolekcji kierowaliśmy się stworzeniem czegoś zupełnie nowego i innego niż do tej pory. I tak, z myślą o nowoczesnych Młodych Parach, które nie boją się nieszablonowych rozwiązań powstała nasza Kolekcja Ślubna Wedding. Dekoracje na ślub i wesele z mocnym graficznie motywem pasów to klasyczna propozycja. Jednak pasy przełamane pięknymi kwiatami nabierają świeżości i oryginalności. Złote zdobienia natomiast przełamują czerń i sprawiają, że kolekcja prezentuje się niezwykle elegancko. Cała kolekcja zawiera niezbędne elementy, które pozwolą Wam stworzyć pełną aranżację. Znajdziecie u nas np. wizytówki na stół weselny, serwetki, pudełka na ciasto, podziękowania dla gości weselnych i podziękowania dla Rodziców. Wszystki elementy znajdziecie w jednym miejscu!

Zapraszamy do sprawdzenia naszego najgorętszego TrendBOOK'a, w którym czeka na Was mnóstwo propozycji i pomysłów na zaskakujące, nowoczesne wesele w stylu Wedding! :-)

Wszystkie dekoracje i dodatki z Kolekcji Ślubnej Wedding można znaleźć w sklepie [tutaj]

Składowe powyższych inspiracji (kliknij w nazwę, by przejść do produktu):

1. Kolekcja Ślubna Wedding

2. Bieżnik w biało-czarne pasy

3. Lizaki podziękowanie dla gości

4. Pudełeczka w kształcie serca dla gości

5. Pudełeczko na obrączki

6. Tabliczka/Numerek na stolik weselny

7. Winietki/Wizytówki z nazwiskami gości weselnych

8. Tort weselny, źródło: inspiracje Pinterest