ETYKIETA dekoracja na butelkę prezent ślubny dla Młodej Pary

1-3 dni

14,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pomysłowy prezent dla Młodej Pary w postaci dekoracji na butelkę - etykiety. Idealnie sprawdzi się, aby podkreślić ważny charakter uroczystości zaślubin. Etykieta na wino z kolekcji Białe Kwiaty będzie modnym dodatkiem do prezentu i z pewnością spodoba się obdarowanym nowożeńcom.

Opis:
  • Etykieta na wino to pomysł na wzbogacenie wyglądu butelki alkoholu. Świetnie będzie prezentować się umieszczona na butelce dobrego wina. Naklejka udekorowana jest białymi kwiatami, z zielonymi listkami, przez co wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. W górnej części etykiety umieścimy cytat, który brzmi: 
Oto jest miłość, dwoje ludzi
spotyka się przypadkiem,
a okazuje się, że czekali na siebie
całe życie.
  • W centralnej części etykiety umieścimy okazję, na jaką jest etykieta. Dekoracyjną czcionką wykonamy napis: W dniu Ślubu. Również znajdzie się tekst: Z najlepszymi życzeniami. 
Zastosowanie:
  • Decydując się na wręczenie prezentu, warto wybrać produkt, który nawiązuje idealnie do okazji. Dlatego naklejka na butelkę będzie świetnym dodatkiem do prezentu dla Pary Młodej. Tak udekorowany alkohol z pewnością znajdzie odpowiednie miejsce w barku i będzie przypominał obdarowanym osobom o ich ślubie.
Wymiary:
  • 12 cm x 10 cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: