PUDEŁKA na ciasto z rączką Białe Kwiaty 10SZT

24h

25,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opakowania papierowe na ciasto z kwiatowym wzorem to sposób na to, aby podziękować gościom za udział w uroczystości. Wypieki, które umieścicie do pudełek, będą świetnym upominkiem dla bliskich osób.

Opis:
  • Pudełka na ciasto idealnie sprawdzą się, aby w efektowny sposób zapakować słodkości dla gości w ramach podziękowania ślubnego. Opakowania wykonane są z wysokiej jakości papieru, posiadają grubszą strukturę. W łatwy sposób można je złożyć, bez konieczności użycia kleju. Dodatkowo posiadają specjalny atest do kontaktu z żywnością. Ozdobne opakowania posiadają także wygodną rączkę do przenoszenia.
  • Na powierzchni pudełka znajduje się piękna grafika, która pochodzi z kolekcji Białe Kwiaty. Obejmuje grafikę przedstawiającą delikatne kwiaty i liście, widoczne są one zarówno z boku pudełka, jak i na rączce. Na dłuższych ściankach z obu stron znajduje się tekst: Słodkie Podziękowanie. Również nie zabraknie napisu: W podziękowaniu za przybycie ofiarujemy Wam słodycze!
Zastosowanie:
  • Wybierając dodatki ślubne, warto wybrać takie, które są niezbędne. Zdecydowanie do takich elementów należą pudełka na ciasto. Do takich ozdobnych opakowań można umieścić poczęstunek dla gości, zaraz po uroczystości weselnej, czy także po poprawinach. Wypieki umieszczone do pudełek będą z pewnością dobrze zabezpieczone. Również tekst podziękowania na pudełkach pozwoli wyrazić wdzięczność za obecność bliskich osób na przyjęciu. Kwiatowy wzór na pudełkach wpisuje się w najnowsze trendy ślubne, dlatego będą one modnym dodatkiem.

Wymiary:

  • 14 cm x 19 cm x 9 cm,
  • wysokość całkowita wraz z rączkami: 15 cm.
Ważne:
  • cena dotyczy 10 sztuk pudełek, które tworzą 1 komplet,
  • pudełka posiadają atest do kontaktu z żywnością.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: