Maseczka ochrona z filtrem na ŚLUB RÓŻNE WZORY

1-7 dni
Wpisz datę uroczystości abyśmy zdążyli wysłać zamówienie na czas

24,98 zł brutto

Więcej informacji

Nic Was nie powstrzyma? Bierzecie ślub w kameralnym gronie? Ślub podczas pandemii Koronawirusa? Dla zakochanych wszystko jest możliwe. Dlatego wychodzimy dla Was z niezbędnym dodatkiem na Wasz ślub. Maseczki ochronne z filtrem na ślub z zabawnym wzorem dla Pary Młodej oraz świadków to rewelacyjna alternatywa dla klasycznych maseczek. Bądźcie oryginalni na swoich zaślubinach.
Opis:
  • Elegancka, poliestrowa maseczka ochronna ze wbudowanym filtrem. Wyposażona w dwie gumki, dzięki którym łatwo dopasujesz maseczkę do twarzy.
  • Każda maseczka ślubna jest udekorowana trwałą grafiką z personalizacją lub uniwersalnym wzorem.
  • Posiadamy 11 wzorów maseczek ochronnych na ślub: z wąsami, ustami, imionami świadków, imionami Pary Młodej, czy też słowami "Kocham ją" & "Kocham go".
Zastosowanie:
  • Ochronne maseczki ślubne, są idealne na ceremonię zaślubin dla Panny Młodej, Pana Młodego, jak i świadków.
  • Pamiątkowe zdjęcia w maseczkach na ślub, z pewnością będą jedyne w swoim rodzaju.
  • Maseczki ochronne z dnia zaślubin zachowane na pamiątkę, na pewno będą miały dla Was ogromną wartość sentymentalną.
Wymiary:
  • 195 x 125 mm
Ważne:
  • Po wybraniu personalizowanej maseczki, proszę wpisać imię – świadka lub świadkowej, czy też imiona Pary Młodej i datę zaślubin w uwagach!
  • Gumki dodawane są osobno. Należy je przeciągnąć przez tunel w maseczce i związać dopasowując od rozmiaru osoby, która będzie nosiła maseczkę.
  • Pamiętaj, maseczki nie zabezpieczają przed koronawirusem SARS-CoV-2, obniżają natomiast zagrożenie wynikające z kontaktu z osobami zarażonymi

Maseczka ochronna wielorazowa – jak nam pomaga?
Maseczka ma w środku się LAM PROTECT czyli włókninę przygotowaną z myślą o zachowaniu czystości, higieny i odporności na otaczające Nas bakterie. Włóknina zabezpieczona jest specjalistycznym środkiem bakteriobójczym oraz hydrofobowym. Zawiera jony srebra, które kontrolują bakterie potrójnym mechanizmem. Antybakteryjne wykończenie włókniny środkiem na bazie srebra zapobiega niepohamowanemu namnażaniu się bakterii na jej powierzchni. Nanoczasteczki srebra wykazują działania bakteriobójcze i grzybobójcze. Naturalna równowaga flory bakteryjnej na skórze ciała nie jest przy tym naruszona. Apretura w Lam Protect jest środkiem antybakteryjnym niemigrującym. Oznacza to, że działa na wyrobie w taki sposób, że nie tworzy obszarów hamujących (zgodnie z testem Agar-Diffusionsplattentest (SN 195 920).

By zwiększyć wolumen bezpieczeństwa przed bakteriami przenoszonymi drogą kropelkową włóknina jest wyposażona w dodatkową powłokę hydrofobową, która uniemożliwia przenikanie cieczy wewnątrz struktury włókniny. W obecności wilgoci zostają w razie potrzeby uwolnione działające antybakteryjnie jony srebra, które hamują dalsze namnażanie komórek bakterii chroniąc Nasze zdrowie.

Ślub w czasie pandemii

Prawdziwej miłości nic nie jest w stanie powstrzymać. Na szczęście możliwość zawarcia związku małżeńskiego nie została odebrana zakochanym parom. Trzeba jednak zachować reżim sanitarny.

Ślubne maseczki dla Pary Młodej oraz gości

Nie ma nic dziwnego w tym, że każda para młoda, każda kobieta i każdy mężczyzna, chcą prezentować się pięknie na ślubnym kobiercu. To samo można powiedzieć o gościach. Oni także nie chcą psuć swojego wizerunku brzydką maseczką, a przecież trzeba zasłaniać usta i nos, ze względu na panującą trudną sytuację. Maseczki na wesele dostępne są w wielu wzorach, aby każdy znalazł coś dla siebie. Są to specjalne maseczki ochronne z możliwością personalizacji. Taki gadżet nie dość, że uświetni całą uroczystość, to jeszcze będzie znakomitą pamiątką. Trzeba skupić się na tym, na co ma się wpływ, a nie załamywać tym, na co brak wpływu. Pandemia istnieje i stanowi realne zagrożenie dla zdrowia. Jednak trzeba myśleć optymistycznie i zachować pogodę ducha, skupiając się na organizacji tych aspektów uroczystości, na które można wpłynąć.

Ślub zgodnie z prawem i bezpiecznie - maseczki

Co jest ważne, jeśli chodzi o maseczki ślubne? Na pewno estetyka ich wykonania, wytrzymałość, dbałość o każdy detal jeśli wziąć pod uwagę ich uszycie. Jednak nie wolno zapominać o bezpieczeństwie. Mają one dawać realną ochronę i być higieniczne. Maseczki materiałowe nie dają pełnej gwarancji, ale na pewno obniżają ryzyko zachorowania i pozwalają przeżyć całą ceremonię w zgodzie z obowiązującym prawem. Niestety, obowiązek zakrywania ust i nosa może pozostać w prawdzie jeszcze długo. Warto zatem wziąć to pod uwagę i zakupić odpowiednie, ładne maseczki na planowaną uroczystość ślubu i wesela. Obecność takich gadżetów z pewnością pozwoli poczuć się bardziej swobodnie osobom starszym, które obawiają się zachorowania, ponieważ w wieku senioralnym powikłania mogą być bardzo poważne.

Oryginalne maseczki na wesele

Ślub zawarty w czasie pandemii może być zwiastunem i początkiem bardzo szczęśliwego życia. Warto więc z optymizmem patrzeć w przyszłość, zamiast się zamartwiać. Zakup maseczki dla pary młodej sprawi, że na zdjęciach będzie ona prezentowała się pięknie i pewnie. A przecież na ślubie i weselu warto zadbać o każdy detal, aby nie sprawiać wrażenia chaosu i przypadkowości. Tego typu produkty specjalnie przeznaczone dla pary młodej, świadków i weselnych gości pozwalają zobaczyć światełko w tunelu i uśmiechnąć się, co jest przecież teraz niezwykle potrzebne, w każdej sytuacji. Takie oryginalne maseczki z nutką kreatywności, na pewno zostaną zapamiętane, na długo.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: