GRA WESELNA Test Zgodności Małżeńskiej HIT!

24h

2,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Gra weselna, która sprawdzi zgodność Młodej Pary - super zabawa dla Nowożeńców i atrakcja dla gości będzie hitem na Waszym weselu!

Opis:

  • gra weselna wykonana w biało-granatowej kolorystyce na grubym, wysokiej jakości papierze
  • zestaw zawiera: kartę z 20 pytaniami, na które odpowie Para Młoda i instrukcją oraz komplet 4 tabliczek na patyczkach (białą z napisem 'Ja' i granatową z napisem 'On' - dla Panny Młodej, granatową z napisem 'Ja' i białą z napisem 'Ona' - dla Pana Młodego)
  • przebieg gry: podczas nocy weselnej Młoda Para siada na krzesłach tyłem do siebie i jednocześnie odpowiada na pytania zadane przez prowadzącego sygnalizując dobrą odpowiedĽ podniesieniem w górę odpowiedniej tabliczki
  • przykładowe pytania:

Kto jest lepszym kierowcą?

Kto będzie wynosić śmieci?

Kto głośniej chrapie?

Zastosowanie:

  • taką zabawę powinni dla Młodej Pary zorganizować najbliżsi np. Świadkowie - będzie to mnóstwo śmiechu nie tylko dla nich samych, ale i dla wszystkich gości weselnych
  • kompletny, świetnie przygotowany zestaw wywoła furorę wśród wszystkich zebranych - Wasze wesele na pewno będzie długo wspominane

Wymiary:

  • format a4

Test zgodności małżeńskiej - gra na wesele

Zabawy weselne wcale nie muszą być nudne i oklepane! Test zgodności małżeńskiej to gra, która okazała się prawdziwym hitem. Jest to wyjątkowa atrakcja nie tylko dla nowożeńców, ale również zgromadzonych gości. Nieszablonowe pytania i zaskakujące odpowiedzi potrafią rozbawić do łez. Zasady są bardzo proste - po usłyszeniu pytania małżonkowie podnoszą do góry tabliczkę z napisem "Ja" lub "Ona"/"On". Mogłoby się wydawać, że wskazanie poprawnej odpowiedzi jest banalnie proste, jednak nie jest to prawdą! Może okazać się, że świeżo zaślubiona para inaczej postrzega rzeczywistość. Oczywiście należy podejść do tego z przymrużeniem oka.

Gra weselna wykonana z wysoką precyzją

Prezentowana gra weselna została starannie wykonana, dzięki czemu będzie adekwatna do okazji. W zestawie znajduje się dwadzieścia kart z pytaniami - zostały one wyprodukowane z grubego, odpornego na deformacje papieru. Biało-granatowa kolorystyka sprawia, że wspomniane elementy prezentują się niezwykle gustownie. Opisywany zestaw przetrwa w nienaruszonym stanie wielokrotne użytkowanie. Po zakończonej imprezie można przekazać go innej Młodej Parze, która z pewnością chętnie wykorzysta grę na własnym weselu. Test zgodności małżeńskiej gwarantuje wyśmienitą zabawę oraz mnóstwo śmiechu. Fantastycznie sprawdzi się także na różnego typu domówkach, więc warto zatrzymać go na dłużej.

Test zgodności małżeńskiej - proste zasady gry

Test zgodności małżeńskiej to wyjątkowo popularna gra weselna, która już od kilku lat jest chętnie wybierana przez osoby planujące wesele. Bardzo często to świadkowie odpowiadają za organizację zabaw dla nowożeńców. Przedstawiany produkt wydaje się być najlepszym wyborem na urozmaicenie przyjęcia weselnego. Istotne jest to, aby uczestnicy gry nie sprawdzali pytań wcześniej. Powinny być one niespodzianką, tak aby udzielone odpowiedzi były spontaniczne i szczere. Tutaj nie ma czasu na zastanowienie! Właśnie dlatego podczas rozgrywki często mają miejsca zabawne sytuacji. Warto mieć pod ręką kamerę, aby uwiecznić ten wyjątkowy moment! Banalnie proste zasady gry sprawiają, że nie trzeba zbyt długo objaśniać ich zgromadzonej widowni.

Przykładowe pytania do testu zgodności

Opisywana gra weselna zapewnia wysoką różnorodność pytań, dzięki czemu zabawa jest wyjątkowo emocjonująca! Poruszają one rozmaite zagadnienia dnia codziennego, takie jak np.:

- Kto jest lepszym kierowcą?
- Kto będzie wynosić śmieci?
- Kto głośniej chrapie?

W komplecie znajduje się dwadzieścia tabliczek z pytaniami oraz cztery tabliczki na patyczkach (dwie dla Pani Młodej oraz dwie dla Pana Młodego).

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: