GRA WESELNA dla gości zadania pod zdrapkami 30 KART Aksamitne Złoto

24h

39,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

MUST HAVE na Wasze wesele! Jak zaangażować gości weselnych w zabawę? Idealnie do tego sprawdzi się gra weselna z zadaniami, które ukryte są pod zdrapkami. Jest ona w postaci kart z piękną grafiką, z pewnością taka forma zabawy spodoba się Waszym gościom weselnym.
 
Opis:
  • Gra weselna dla gości w postaci zestawu 32 kart, które udekorowane są grafiką z kolekcji Aksamitne Złoto. 15 kart posiada zadania, które są skierowane do kobiet, a 15 pozostałych zawierają zadania dla mężczyzn. W zestawie znajdują się również dwie karty, które posiadają listę zadań ukrytych pod zdrapkami. 
  • Pod każdą zdrapką umieszczone jest zadanie, czy też pytanie skierowane do gości. Zdrapkę można usunąć w łatwy sposób, wówczas tam znajduje się treść zadania. Przykładowe zadania do wykonania brzmią:
- Wytłumacz Panu Młodemu dlaczego Panna Młoda powinna regularnie chodzić na zakupy - 
Zgadnij ile lat Młodzi się znają - 
Wypij brudzia z sąsiadem po lewej stronie -
  • Karty są dwustronne, po jednej widnieje napis: Gra weselna. Natomiast z drugiej strony widnieje tekst: zadanie dla Ciebie. Każda z kart posiada numerację, aby wiedzieć jakie pytanie jest ukryte pod zdrapką. Do zabawy może zaangażować, aż 30 osób! Każdy z graczy powinien otrzymać po jednej karcie z zadaniem. Dużą zaletą takiej gry weselnej jest to, że zadania się nie powtarzają.
Zastosowanie:
  • Szukacie oryginalnego sposoby na zaangażowanie gości w zabawach podczas przyjęcia weselnego? Dobrą rozgrzewką będzie oferowana przez nas gra weselna w postaci kart z zadaniami ukrytymi pod zdrapkami. Z pewnością goście będą zaciekawieni, jakie pytania, czy zadania na nich czekają pod zdrapkami. Do zabawy należy zaangażować, aż 15 kobiet i 15 mężczyzn. Z pewnością taka ciekawa atrakcja sprawi, że goście na pewno zapamiętają Wasze wesele. Do kart dołączony jest spis zadań, co pozwoli na wyeliminowanie którejś z kart w Waszej wersji wesela. 
Wymiary:
  • 7,5 cm x 10, 5cm.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: