ZESTAW łapacze snów dekoracja na ślub i wesele 3szt.

1-3 dni

89,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw oryginalnych dekoracji na salę weselną. Zmysłowe, z długimi wstążkami, gotowe do zawieszenia łapacze w dwóch rozmiarach.

Opis:
  • Zestaw dekoracji to trzy łapacze, z czego jeden jest większy, a dwa mniejsze, o takiej samej średnicy. Obręcze łapaczy są rattanowe, dlatego dekoracja jest lekka i będzie łatwa do umieszczenia w wybranym miejscu na sali weselnej.
  • Każdy z łapaczy ozdobiony jest subtelnymi bukiecikami z gałązek i białych kwiatów. Na mniejszych obręczach kompozycje znajdują się po jednej stronie, natomiast na większym łapaczu bukieciki są dwa. Każda z obręczy natomiast ozdobiona jest wiszącymi wstążkami, które przewiązane są w dolnej części zawieszek. Obręcze będą przewiązane białymi wstążkami gładkimi, jak i z koronkowym wzorem. Będą one występowały naprzemiennie. Wiszące części rattanowych obręczy będzie prezentowała się niezwykle zwiewnie, lekko, ale i romantycznie.
Zastosowanie:
  • Łapacze to nie tylko plecione dekoracje osadzone na obręczach, które głównie znajdują miejsce w sypialniach. Motyw związany z kształtem łapacza to również idealna koncepcja do wykorzystania podobnych do łapaczy dekoracji jako dekoracji weselnych. Subtelne sploty kwiatowe oraz wiszące, długie wstążki dodadzą stylowego wyglądu.
  • Obręcze dekoracyjne mogą zostać wykorzystane jako ozdoby na ściany, jak i takiej, które będą zawieszone na suficie. Wstążki będą się delikatnie poruszały zgodnie z kierunkiem wiatru. Komplet łapaczy będą także świetnie się prezentowały na uroczystości plenerowej. Dzięki swojej małej wadze można je zawiesić dosłownie wszędzie.
Wymiary:
  • duży łapacz: średnica ok. 18 cm, wysokość ok. 61 cm),
  • 2 małe łapacze: średnica ok. 14 cm, wysokość ok. 57 cm).

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: