buteleczki na nalewki weselne

buteleczki na nalewki weselne Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 40 elementów

Buteleczki na nalewki weselne

W dzisiejszych czasach ceremonie ślubne i wesela są obchodzone z coraz to większym rozmachem. Dla pary młodej jest to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego chcą oni dołożyć wszystkich starań, aby uroczystość przebiegła w sposób idealny. Na weselach bardzo istotną rolę odgrywają różnego rodzaju szczegóły, na przykład buteleczki na alkohol weselny dla gości.

Dlaczego kupować buteleczki na alkohol dla gości?

Obecnie na niemal każdym weselu para młoda daje swoim gościom różnego rodzaju drobne upominki. Jednym z ciekawych pomysłów na prezent dla gości są małe buteleczki na alkohol. Jest to zdecydowanie prezent, który pozytywnie zaskoczy weselników. Buteleczki z nadrukiem na szkle będą bowiem doskonałą pamiątką dla przybyłych na uroczystość gości. Personalizowane buteleczki będą się bowiem nie tylko dobrze prezentowały na weselnym stole, ale mogą także posłużyć jako ciekawą dekorację w prywatnym barku.

Charakterystyka buteleczek na wesele

Buteleczki dostępne są w różnych stylach i odcieniach i stanowią świetny prezent dla gości weselnych. Standardowy rozmiar buteleczek wynosi 100 ml. Fajne buteleczki 100 ml ślubne są świetnym pomysłem na uzupełnienie aranżacji stołu weselnego. Buteleczki przeznaczone są zarówno na wino, jak i nalewkę i bez wątpienia będą stanowiły świetną pamiątkę dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Buteleczki zamykane są zakrętkami w złotym kolorze i posiadają personalizowany nadruk. Jest on nanoszony na szkło przy pomocy nowoczesnych technik, dlatego nie należy się obawiać o jego trwałość. Standardowo na nadruku umieszczone są imiona Pary Młodej wraz z datą ślubu, podziękowaniami za przybycie oraz różnego rodzaju motywami zdobiącymi.

Zalety mini buteleczek ślubnych 100 ml

Do głównych zalet buteleczek ślubnych dla gości należy przede wszystkim fakt, że są one oryginalnym i tanim pomysłem na podziękowanie gościom weselnym za przybycie na uroczystość oraz wspólną zabawę. Bez wątpienia taki sposób podziękowania zapadnie głęboko w pamięć każdemu przybyłemu weselnikowi. Do