Kategorie

Informacja

Inspiracje

świeczki zapachowe
Pięknie pachnące świeczki w eleganckim pudełeczku to doskonały sposób na podziękowanie bliskim za celebrowanie z Wami najważniejszego dnia w życiu. Będą one nie tylko wyrazem wdzięczności za obecność na weselu, ale też dekoracją stołów weselnych. Etykiety z imionami Pary Młodej są zdobione pięknymi grafikami z naszych kolekcji. Dzięki temu dobierzecie je pod całą aranżację przyjęcia!
Pięknie pachnące świeczki w eleganckim pudełeczku to doskonały sposób na podziękowanie bliskim za celebrowanie z Wami najważniejszego dnia w życiu. Będą one nie tylko wyrazem wdzięczności za obecność na weselu, ale też dekoracją stołów weselnych. Etykiety z imionami Pary Młodej są zdobione pięknymi grafikami z naszych kolekcji. Dzięki temu dobierzecie je pod całą aranżację przyjęcia!
Więcej

świeczki zapachowe Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Świeczki zapachowe dla gości weselnych – cudowna dekoracja i pamiątka

Świeczki zapachowe dla gości weselnych to doskonały pomysł na kreatywne podziękowanie za udział w uroczystości ślubu i zabawie weselnej. Pachnąca świeczka sprawi każdemu uczestnikowi wydarzenia miłą niespodzianką. Dodatkowym elementem zaskoczenia jest personalizowane wieko pudełka, w którym zamknięty jest aromatyczny podarunek. Wanilia działa na zmysły kojąco i odprężająco. Etykietę z iminonami Młodej Pary, datą ślubu i cudownym motywem graficznym można zatrzymać na pamiątkę wspólnej zabawy. Świeczka w eleganckim i gustownym zamykanym opakowaniu jest zarazem atrakcyjną dekoracją mieszkania.

Aromatyczny produkt to tylko jeden z wielu elementów kolekcji zaprojektowanych z myślą o Twoim ślubie. Każdą linię cechuje inny motyw graficzny, ozdobna czcionka i personalizacja. Wybierając spójne ze sobą gotowe zestawy ozdób, zrobisz na gościach piorunujące wrażenie, a sala zyska wyjątkowy wygląd. Połóż pachnącą dekorację obok nakrycia zaproszonego weselnika i oczaruj wszystkich. Zapach, wygląd i wykonanie świeczki są obłędne! Zaaranżuj ślub jak z bajki!

Kwiatowe motywy personalizacji świeczek zapachowych dla gości weselnych

Świeczki zapachowe dla gości weselnych mają kwiatowe motywy, nadruk fantazyjną czcionką, tekst podziękowania oraz imiona bądź inicjały Młodej Pary, jak również datę ślubu. Występują w wielu odsłonach i różnorodnej kolorystyce. Bosko współgrają z weselami w klimatach organicznych, boho, czy rustykalnych, świetnie komponują się z akcentami naturalnymi. Ślub w zgodzie z przyrodą to wymarzone miejsce dla pachnących dekoracji. Podziękuj gościom w ten niebanalny sposób! Atrakcyjnie opakowana świeczka może posłużyć długo, wyzwalając słodką woń i ciesząc oko. 

All You Need Is Love, Boho Wedding, Coś Niebieskiego, Delikatne Lilie, Marsala, Błękitny Sukulent, czy Subtelna Hortensja – to kolekcje, które pozwolą Ci wyprawić wesele z klasą. Wykorzystujące ten sam motyw graficzny, świeczki dla weselników, to zarazem ozdoba, pamiątka i praktyczny upominek. Lubisz kwiaty? Postaw na subtelne, różowe piwonie w otoczeniu zielonych gałązek. Wolisz klimaty boho? Świeczka zapachowa z kolekcji Boho Wedding skradnie Twoje serce, a dla gości weselnych będzie wdzięcznym obiektem do fotografowania. Coś Niebieskiego to szczególna kolekcja, na pewno spodoba się również Twojemu przyszłemu mężowi. Efekt akwareli wyróżnia ją spośród innych kolekcji. Na tak pięknym tle imiona Nowożeńców wyglądają bardzo elegancko.

Co charakteryzuje świeczki zapachowe dla gości weselnych?

Świeczki zapachowe dla gości weselnych są doskonałym, praktycznym, uniwersalnym i ozdobnym prezentem dla każdego. Podkreślają wyjątkowy charakter uroczystości, są wielofunkcyjne i przydatne. Łatwo możesz udekorować świecę, aby uczynić ją prezentem osobistym – wystarczy, że nakleisz samoprzylepną etykietę z personalizacją! Umieść na niej tekst podziękowań, imiona lub inicjały świeżo poślubionej Młodej Pary oraz swój ulubiony kwiatowy bądź naturalny dekor. Tak przyozdobiona świeca to dobry patent na kreatywne podziękowania. 

Świeczki mają również inne cechy wyróżniające:

  • trwałe, metalowe, białe opakowanie, ozdobione u góry etykietą z personalizacją, 

  • wewnątrz znajduje się pięknie i słodko pachnąca wanilią świeczka,

  • pudełko jest wielorazowe – można kilkakrotnie je otwierać i zamykać,

  • pasują do innych dekoracji ślubnych z różnych kolekcji;

  • są niewielkie, ich wymiary to: średnica: 4,6 cm, wysokość: 1,4 cm.