dla Panny Młodej

Ślub i wesele dla Panny Młodej to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Dlatego, aby wszystko wyglądało, tak jak Panna Młoda sobie wymarzyła, należy odpowiednio się przygotować. Tutaj znajdziesz must have dla przyszłej Panny Młodej: satynowe ślubne szlafroki, podwiązki, parasolki oraz przepiękne ozdoby do włosów. Jeśli planujesz ślub, to idealnie trafiłaś wszystko, co jest Ci potrzebne na ceremonię zaślubin, znajdziesz tutaj. Garderoba Panny Młodej musi zawierać, właśnie te bestselery.

Ślub i wesele dla Panny Młodej to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Dlatego, aby wszystko wyglądało, tak jak Panna Młoda sobie wymarzyła, należy odpowiednio się przygotować. Tutaj znajdziesz must have dla przyszłej Panny Młodej: satynowe ślubne szlafroki, podwiązki, parasolki oraz przepiękne ozdoby do włosów. Jeśli planujesz ślub, to idealnie trafiłaś wszystko, co jest Ci potrzebne na ceremonię zaślubin, znajdziesz tutaj. Garderoba Panny Młodej musi zawierać, właśnie te bestselery.
Więcej

dla Panny Młodej W tej kategorii nie ma produktów.

Ozdoby dla Panny Młodej – idealne zaślubiny

Idealne zaślubiny nie mogą obyć się bez kluczowych dodatków dla Panny Młodej, takich jak: satynowe szlafroki, podwiązki, parasolki oraz ozdoby do włosów. Są to bardzo charakterystyczne akcesoria, bez których ceremonia nie miałaby tak uroczystej i symbolicznej oprawy. 

Praktyczne, bardzo eleganckie szlafroki z satyny to must have nie tylko podczas wieczoru panieńskiego, ale także podczas przygotowań do ślubu. Możliwość personalizacji podnosi atrakcyjność właścicielki tego elementu garderoby.

Podwiązki według przesądów gwarantują udane pożycie małżeńskie, a parasolki są przydatne podczas sesji fotograficznej lub plenerowych zaślubin w razie niepogody.  

Ozdoby ślubne do włosów zastępują z powodzeniem wianki z żywych kwiatów i podkreślają naturalne kobiece piękno.

Szlafroki z satyny – seksowne dodatki dla Panny Młodej

Wieczór panieński poprzedzający gorączkowe przygotowania do ślubu nie może obyć się bez praktycznego i seksownego satynowego szlafroka. Szlafrok z satyny przyda się również w dniu ślubu. Krzątanina między kosmetyczką, wizażystką, fryzjerką oraz fotografem robiącym ślubny reportaż wymaga specjalnej oprawy. Trudno, by Panna Młoda biegała w dresie lub co gorsza piżamie. Żaden inny dodatek nie sprawdzi się w tej wymagającej roli równie dobrze jak mięciutki, elegancki szlafrok. 

Jest na tyle seksowny, że podkreśli wdzięki Panny Młodej. Krótkie satynowe szlafroki z rękawami wykończonymi delikatną koronką przydadzą się również podczas nocy poślubnej i miesiąca miodowego. Pan Młody będzie szczególnie uradowany z takiego obrotu rzeczy. Dodatek z satyny przyda się też świadkowej jako podziękowanie za jej trud w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Personalizowany podpis na tyle rozróżnia przyjaciółki – świadkowa ma na plecach motyw geometrycznego serca, a Panna Młoda koronę – rzecz jasna.

Podwiązki i parasolki – przesądy idą w zapomnienie!

Podwiązki są bardzo charakterystycznymi akcesoriami bieliźnianymi, a parasolki to niezbędne dodatki dla Panny Młodej w dniu ślubu. Koronkowe, szyfonowe, wysadzane kamyczkami szlachetnymi podwiązki nie muszą być wyłącznie niebieskie, natomiast ślubna parasolka powinna być zawsze biała.

Podwiązka niebieska według przesądów przekazywanych z pokolenia na pokolenie jest jedyną gwarancją czystości byłego kawalera. Jeśli Panna Młoda chce, by Pan Młody dożywotnio zachował jej wierność, jest zobowiązana do elementu bieliźnianego w tym właśnie kolorze. Odmienny kolor podwiązki przytrzymującej pończochy sprawi, że małżonek będzie szukał uciech w innym łożu. To tylko zabobony, lecz przezorność jest zawsze wskazana! Wierność mężowską zagwarantować mogą równie dobrze fikuśne białe podwiązki z koronki lub szyfonu z niebieskimi kokardkami lub cyrkoniami w tym kolorze. Są przezroczyste, bardzo seksowne i charakterne – trzeba uważać, żeby dotrwały do oczepin!

Parasolki białe ślubne to interesujące akcesoria dla Panny Młodej do pozowania do zdjęć podczas sesji ślubnej. Zjawiskowe fotografie w retro stylu podkreślą urodę przyszłej żony unosząc ją do rangi wielkiej damy. Przydadzą się, gdy spadnie niespodziewany deszcz lub nieznośnie praży słońce. To praktyczny dodatek całoroczny. Parasol satynowy posłuży nie tylko jako ochrona przed warunkami atmosferycznymi, ale także dodaje kobiecie wdzięku na wypadek słoty na co dzień.

Ozdoby ślubne do włosów – przydatne i zmysłowe akcesoria dla Panny Młodej

Ozdoby ślubne do włosów wieńczą fryzurę ślubną oraz dopełniają całokształtu wizerunku przyszłej żony. Są tak fantazyjne, że z powodzeniem zastępują wianki z żywych kwiatów, naturalnie odwzorowują roślinne elementy, a możliwość wyginania w różnych kierunkach umożliwia doskonałe dopasowanie opasek na głowie.

Pasują do wielu stylów, a także motywów przewodnich wesela. Klasyczne, glamour i ekskluzywne zdobione kryształkami podkreślają naturalną kobiecą urodę. Opaski ślubne przyciągają wzrok na wiele różnych sposobów. Pan Młody i goście weselni nie będą mogli oderwać wzroku od tak pięknie udekorowanej głowy. 

Opaski ślubne pasują do włosów rozpuszczonych, falujących na wietrze, a także gładko zaczesanych fryzur. Przytrzymują pasma, loki i koki na właściwym miejscu przez calutką noc. Można w nich tańczyć do białego rana, podrygiwać i podskakiwać w rytm weselnych przebojów.