numerki na stoliki weselne

Aby dopełnić uroczystość tego wyjątkowego dnia, jakim jest Wasz ślub, warto zadbać również o dekoracje ślubne na stół. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się w ostatnim czasie tabliczki z numerkami na stoliki weselne. Taki dodatek pomoże weselnikom odnaleść swoje miejca i doda elegancji. 

numerki na stoliki weselne Jest 65 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 65 elementów

Numerki i menu na stół weselny

Obecnie przyjęcie weselne to okazja do jak najbardziej eleganckiego, a czasem nawet nieco artystycznego przygotowania sali. Dlatego tak ważne jest zadbanie o każdą część dekoracji: nie tylko o typowe przyozdobienia stołu i krzeseł, ale także o elementy mniejsze, ale za to mogące nadać stylizacji ostatecznego kształtu. Mowa tutaj np. o numerkach na stół i menu weselnym.

Numerki na stół weselny

Wesele to przyjęcie, na którym pojawia się kilkadziesiąt, a częściej nawet kilkaset osób. Dla każdej z nich musi znaleźć się wygodne miejsce przy stole. Przydzielając miejsca oznacza się je winietkami, a przy wejściu goście sprawdzają (na liście) przy którym stole będą siedzieć przez całą noc. Ważne jest jednak wyraźne oznaczenie nie tylko miejsc, ale też numerów poszczególnych stołów. Takie numery można umieścić w różnego rodzaju ramkach - pasujących swoim stylem i kolorem do reszty aranżacji stołu. Mogą być to proste ramki drewniane (pasujące do stylu boho) lub też elementy pozłacane (idealne na weselu nawiązującym swą aranżacją do stylu glamour). Same umieszczane w ramkach wydruki mogą mieć różną grafikę i barwy. Można je też spersonalizować - obok numeru stołu umieszczając np. imiona Pary Młodej i datę ślubu. Nietypowym, a bardzo ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie numerków stołów weselnych jako etykiet na butelkach z winem lub na mini drewnianych sztalugach albo cienkich stojakach. Opcji jest tutaj naprawdę wiele.

Menu weselne do dyspozycji gości

Wiele osób lubi wiedzieć jakich dań weselnych może się spodziewać, by np. od razu wybrać preferowaną opcję. Dlatego dobrym pomysłem jest przygotowanie wydrukowanego menu, z którym goście będą mogli zapoznać się już na początku przyjęcia. Jeśli chodzi o menu weselne na stół sklep oferuje opcje barwne (np. z nadrukiem kwiatów), czarno-białe czy też pozłacane). Wybrane menu może mieć różny format (w tym A4 albo połowę A4). Co ważne, Państwo Młodzi mogą zdecydować się na zamówienie takiego menu, które kładzie się na talerzu każdego z gości lub takie, które umieszcza się w ustawianych na stole ramkach. Niezależnie od wybranej opcji, takie menu warto umieścić na stołach, bo będzie ono przydatne, a jednocześnie zwiększy elegancję całego weselnego przyjęcia.