Kategorie

Informacja

Inspiracje

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓWNieodłącznym elementem wesela są podziękowania dla rodziców. Mogą to być kwiaty na weselu, ale także coś specjalnego, np. statuetki, czy oryginalne upominki. Na długo pozostaną w pamięci obdarowanych i będą im przypominały o Waszym ślubie. Warto zawczasu zadbać o oryginalne podziękowanie rodzicom na weselu. Takie weselne gadżety są teraz już naprawdę powszechne.Nieodłącznym elementem wesela są podziękowania dla rodziców. Mogą to być kwiaty na weselu, ale także coś specjalnego, np. statuetki, czy oryginalne upominki. Na długo pozostaną w pamięci obdarowanych i będą im przypominały o Waszym ślubie. Warto zawczasu zadbać o oryginalne podziękowanie rodzicom na weselu. Takie weselne gadżety są teraz już naprawdę powszechne.

Więcej

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW Jest 77 produktów.

Podkategorie

 • Prośby o Błogosławieństwo
  Tradycja proszenia Rodziców Młodej Pary o błogosławieństwo na nową drogę życia nadal jest często praktykowana. Piękne drewniane skrzyneczki pozwolą Wam w wyjątkowy sposób poprosić o błogosławieństwo, a dla Waszych Rodziców staną się wzruszającą pamiątką z dnia, w którym wyruszyliście we wspólną podróż. Przepiękne grafiki oraz wzruszający tekst podziękowania za lata wsparcia na pewno poruszą Waszych bliskich.
 • Skrzynie - Gotowe Zestawy
  Piękne skrzynie z naturalnego drewna, wypełnione fantastycznymi upominkami dla Rodziców to gotowy pomysł na zachwycający prezent! Ekskluzywna zawartość skrzyń zachwyci Waszych bliskich, a teksty podziękowań sprawią, że w ich oczach pokażą się łzy wzruszenia. Taka skrzynia na pewno stanie się też ulubionym miejscem do przechowywania pamiątek. Różne motywy graficzne do wyboru sprawią, że z pewnością dobierzecie podziękowania dla Rodziców pasujące do stylu Waszego przyjęcia.
 • Skrzynie, etykiety na wino
 • Księgi wspomnień dla Rodziców

  Podziękowania dla Rodziców wręczane na weselu to już tradycja, której warto przestrzegać. Wyjątkowe podziękowania od serca pozwolą Wam wyrazić, co czujecie i w wyjątkowy sposób podziękować za pomoc w przygotowaniach i trud włożony w Wasze wychowanie. Idealnym podziękowaniem jest Księga Wspomnień dla Rodziców. Wklejcie w niej zdjęcia z dzieciństwa, wpiszcie zabawne anegdotki czy przypomnijcie wspólne chwile. Będzie to dla nich wspaniała pamiątka, przy której na pewno uronią łzy szczęścia.

 • Słodkie Podziękowania
  Rodzice zasługują na wyjątkową wdzięczność - w podziękowaniu za trud wychowania warto wręczyć im słodki prezent, który z pewnością wzruszy ich i zaskoczy. Słodkie bombonierki pełne pysznych krówek zdobionych opakowaniami z pięknymi graficznymi motywami to nie tylko doskonały dodatek do podziękowania, ale sprawdzi się też jako osobny prezent!
 • Prezenty dla Rodziców
  Tylko u nas znajdziecie taką szeroką ofertę podziękowań i prezentów dla rodziców Pary Młodej. możecie wybrać spośród naszych autorskich propozycji. Wino dekorowane personalizowaną etykietą to niebanalny prezent dla Waszych najbliższych osób. Podziękowania w ramkach, pełne ciepłych słów wyrażających miłość i szacunek z pewnością wzrusza obdarowanych rodziców. A kubki i filiżanki na ulubioną kawę będą co rano przypominać im o Waszej miłości. Nie ważne co wybierzecie - każdy z naszych prezentów dla rodziców z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę!
na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 77 elementów

Ślub to wyjątkowe przeżycie nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla ich rodziców. To dzień pełen niezapomnianych emocji. Trud włożony w wychowanie, obdarowanie ich miłością, pokazanie właściwej drogi, wspieranie w ciężkich chwilach oraz przeżywanie z nimi każdych poważnych decyzji - za to wszystko chcemy im podziękować. Wybierając podarunek kierujemy się, aby był wyjątkowy, praktyczny, przypominał o nas każdego dnia oraz był pamiątką na długie lata. Często decydujemy się na wspólny upominek, ale warto również rozważyć osobne podziękowania dla mamy i taty na ślub.

Podziękowania dla rodziców na wesele

Pięknie napisane przemówienie płynące prosto z serca wzruszy do łez rodziców, jak i resztę gości. To prosta, ale najwspanialsza forma podziękowań. Elegancka karta ze wzruszającym tekstem to jedyny w swoim rodzaju dodatek do całości prezentu. Forma wręczenia jest dowolna. Para Młoda przed wręczeniem może odczytać kilka zdań odzwierciedlających to, co rzeczywiście czuje lub dołączyć do upominku i pozwolić odczytać rodzicom po uroczystości. Najszczersze wyznanie miłości na długo pozostanie w pamięci. Całość dopełni piękna skrzynia z niezwykłymi podarunkami. Elegancję podziękowań dla rodziców na wesele podkreśla wykonanie z naturalnego drewna oraz wypełnienie czarno-złotym materiałem. Skrzynia zawiera dwie przegródki. W jednej znajduje się zestaw kubków z tekstem dziękującym za wychowanie. Druga zawiera świecę w metaliczno-złotym kolorze oraz pyszną czekoladę. Wnętrze zdobione jest wyjątkową grafiką, cytatem oraz imionami Pary Młodej i datą ślubu. Prezent nie tylko podziękuję za wszystkie wspólne lata, ale również umili nie jedno popołudnie i będzie pamiątką na długi czas.

Oryginalne podziękowania dla rodziców

Najpopularniejszym prezentem dla rodziców jest księga wspomnień. Jest całkowicie spersonalizowana i wykonana z materiału najwyższej jakości. Pełna cennych wspomnień to prezent prosto od serca. Każde otwarcie księgi wywoła wzruszenie i dumę u rodzica. To najlepszy upominek zawierający najlepsze chwile z dzieciństwa, jak i z późniejszych okresów. Na okładce znajduje się data ślubu i imiona Pary Młodej. Całość wykonana jest w wybranym stylu: Vintage Lace, KarmeLOVE, Słoneczniki, Polne Wrzosy, Greenery, LiMarte, Flowers oraz wiele innych, które można znaleźć w naszej ofercie. Kolekcje, jakie proponujemy, pasują do stylu weselne oraz upodobań i charakteru rodziców.